Wykaz rejonów pracowników socjalnych Ośrodka Pomocy Społecznej w Boguszowie-Gorcach

 

l.p. nazwa ulicy pracownik socjalny
1 1-go Maja Ewelina Drozdowska
2 Akacjowa Ewelina Drozdowska
3 Azaliowa Ewelina Drozdowska
4 Bema Andrzej Sławik
5 Boczna Sylwia Dąbrowska
6 Broniewskiego Joanna Pisarska
7 Browarna Sylwia Dąbrowska
8 Chopina Joanna Pisarska
9 Cicha Barbara Rakoczy
10 Dębowa Sylwia Dąbrowska
11 Dworcowa Sylwia Dąbrowska
12 Głowackiego Sylwia Dąbrowska
13 Główna Barbara Rakoczy
14 Górna Andrzej Sławik
15 Górnicza Sylwia Dąbrowska
16 Jagiełły Daniel Hołub
17 Jana Pawła II Daniel Hołub
18 Jasna Sylwia Dąbrowska
19 Kamieniogórska Daniel Hołub
20 Kasprowicza Karolina Janiec
21 Kasprzaka Sylwia Dąbrowska
22 Kilińskiego Barbara Rakoczy
23 Kochanowskiego Barbara Rakoczy
24 Kolejowa Karolina Janiec
25 Kołłątaja Barbara Rakoczy
26 Konopnickiej Ewelina Drozdowska
27 Kopernika Daniel Hołub
28 Kossaka Sylwia Dąbrowska
29 Kosynierów Sylwia Dąbrowska
30 Kościuszki Joanna Pisarska
31 Krakowska Daniel Hołub
32 Królowej Jadwigi Daniel Hołub
33 Krótka Andrzej Sławik
34 Kusocińskiego Sylwia Dąbrowska
35 Kwiatowa Ewelina Drozdowska
36 Lawendowa Daniel Hołub
37 Leśna Sylwia Dąbrowska
38 Lipowa Ewelina Drozdowska
39 Łączna Joanna Pisarska
40 Madalińskiego Sylwia Dąbrowska
41 Mała Andrzej Sławik
42 Marksa Sylwia Dąbrowska
43 Matejki Andrzej Sławik
44 Mickiewicza Daniel Hołub
45 Miła Sylwia Dąbrowska
46 Młodzieży Polskiej Barbara Rakoczy
47 Nadziei Daniel Hołub
48 Nowy Lubominek Barbara Rakoczy
49 Odrodzenia pl. Karolina Janiec
50 Ogrodowa Ewelina Drozdowska
51 Olimpijska Joanna Pisarska
52 Osiedle Górnicze Sylwia Dąbrowska
53 Partyzantów Barbara Rakoczy
54 Piękna Daniel Hołub
55 Pokoju Daniel Hołub
56 Polna Andrzej Sławik
57 Poniatowskiego Sylwia Dąbrowska
58 Promyka Andrzej Sławik
59 Pstrowskiego Daniel Hołub
60 Pułaskiego Barbara Rakoczy
61 Racławicka Sylwia Dąbrowska
62 Reja Daniel Hołub
63 Reymonta Daniel Hołub
64 Różana Joanna Pisarska
65 Rynek Karolina Janiec
66 Rzeźniana Joanna Pisarska
67 Sienkiewicza Sylwia Dąbrowska
68 Sikorskiego Karolina Janiec
69 Skargi Piotra Andrzej Sławik
70 Słodowa Sylwia Dąbrowska
71 Słoneczna Barbara Rakoczy
72 Słowackiego Barbara Rakoczy
73 Sobięcińska Ewelina Drozdowska
74 Spokojna Barbara Rakoczy
75 Sportowa Andrzej Sławik
76 Staszica Barbara Rakoczy
77 Strażacka Karolina Janiec
78 Szkolna Ewelina Drozdowska
79 Szybowa Ewelina Drozdowska
80 Średnia Andrzej Sławik
81 Św. Barbary Sylwia Dąbrowska
82 Świerkowa Sylwia Dąbrowska
83 Tetmajera Karolina Janiec
84 Traugutta Joanna Pisarska
85 Walentynowicz Daniel Hołub
86 Wałbrzyska Ewelina Drozdowska
87 Warszawska Barbara Rakoczy
88 Waryńskiego Ewelina Drozdowska
89 Wąska Andrzej Sławik
90 Wincentego Pola Andrzej Sławik
91 Witosa Barbara Rakoczy
92 Wrzosowa Daniel Hołub
93 Wysoka Daniel Hołub
94 Wyspiańskiego Karolina Janiec
95 Zachodnia Barbara Rakoczy
96 Zamkowa Sylwia Dąbrowska
97 Zielona Andrzej Sławik
98 Złota Daniel Hołub
99 Zwycięstwa pl. Barbara Rakoczy
100 Żeromskiego Andrzej Sławik

 

 

  • Ewa Sawaryn - asystent rodziny
  • Ilona Czupyk - asystent rodziny
  • Agnieszka Wędzonka - asystent rodziny