Szanowni Państwo,
od 6 lat Fundacja Światło Dla Życia wspiera osoby z zaburzeniami odżywiania, poprzez zapewnienie im opieki wykwalifikowanych specjalistów, organizowanie grup wsparcia, turnusów terapeutycznych, czy warsztatów edukacyjnych. Z tych ostatnich w samym  powiecie piaseczyńskim skorzystało prawie 400 uczniów.
Jesteśmy jedynym w Polsce, profesjonalnym ośrodkiem leczącym anoreksję i bulimie, na które umiera około 22% dotkniętych tymi  zaburzeniami.
Tak wysoka śmiertelność to wynik nie tylko głodzeniem, ale przede wszystkim samobójstw chorych, którzy nie są w stanie poradzić sobie z nadmiarem emocji towarzyszących chorobie.

Wychodząc naprzeciw osobom wymagającym wsparcia stworzyliśmy pod Warszawą stacjonarny ośrodek terapeutyczny, gdzie pod okiem
specjalistów można bezpiecznie rozpocząć proces psychoterapii, będącej pierwszym krokiem do zdrowienia. W Warszawie od 4 lat pomagamy chorym w systemie ambulatoryjnym. Tam można kontynuować leczenia po wyjściu z ośrodka. Od takiej właśnie kontynuacji zależy efekt końcowy procesu zdrowienia, czyli wyzdrowienie.

Nasze turnusy terapeutyczne organizowane są systematycznie. Każdy z nich trwa sześć  tygodni.

Teraz rozpoczęliśmy nabór na turnus terapeutyczny dla osób będących na diecie wegetariańskiej. Wiemy, że ta grupa osób również jest
zainteresowana naszą terapią.

Z poważaniem,
Zespół Fundacja Światło Dla Życia.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem: 513308687

www.facebook.com/FundacjaSwiatloDlaZycia/