Uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością dostosowania funkcjonowania Ośrodka Pomocy Społecznej w Boguszowie-Gorcach do warunków wynikających z sytuacji epidemiologicznej, do odwołania zmieniają się godziny przyjmowania Interesantów:

Zespół ds. Pracy Socjalnej i Usług Pomocy Społecznej przyjmuje Interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 10:00 oraz od 14:00 do 16:00 – wizyty prosimy umawiać telefonicznie z pracownikami socjalnymi z Państwa rejonów;

Zespół ds. Wsparcia Finansowego Rodzin przyjmuje Interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 12:00 oraz od 14:00 do 18:00. We wskazanych godzinach przyjmujmy również wnioski o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, wychowawczych i alimentacyjnych.


Kontakt bezpośredni ze wszystkimi pracownikami jednostki odbywa się w wyznaczonych miejscach, do których podchodzić należy pojedynczo. Obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk (płyny do dezynfekcji dostępne są przy obu wejściach do budynku). Mając na względzie bezpieczeństwo Interesantów oraz Pracowników jednostki zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zasad dotyczących przeciwdziałania Covid-19.

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (748441913) oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). W budynku od strony ul. Kasprzaka wystawiona jest na Państwa potrzeby skrzynka podawcza.

----------
Beata Jackowska
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Marcina Kasprzaka 7
58-370 Boguszów-Gorce
tel./fax 74 8441 913