Szanowni Mieszkańcy,
mając na względzie obowiązek zapewnienia warunków bezpieczeństwa zarówno dla Interesantów, jak i Pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Boguszowie-Gorcach zawiadamiam, że bezpośrednie przyjmowanie Interesantów w siedzibie OPS w dalszym ciągu pozostaje wstrzymane. Mimo to na bieżąco wykonujemy wszystkie zadania. W godzinach od 9:00 do 13:00 możliwe będzie wejście do budynku jednostki (od ul. Grota-Roweckiego) w celu złożenia pism, wniosków i innych dokumentów w skrzynce podawczej na parterze. Znajdą Państwo tam również niezbędne druki do wypełniania.
W miejscu składania pism i wniosków jednocześnie mogą przebywać dwie osoby – dla Państwa własnego bezpieczeństwa proszę o przestrzeganie niniejszej zasady.
W przypadku konieczności bezpośredniego kontaktu z poszczególnymi pracownikami OPS proszę o umówienie wizyty telefonicznie (74 84 49 561) – pracownik umożliwi kontakt z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.
 
Wnioski o dodatek mieszkaniowy w dalszym ciągu składacie Państwo bez potwierdzania ich w Urzędzie Miejskim i u zarządców. Przypominamy również, że wnioski o uzyskanie świadczeń rodzinnych i 500+ można składać elektronicznie, z wykorzystaniem systemów bankowych, przez portal empatia lub EPUAP.
 
Zachęcam do kontaktu za pomocą telefonów, poczty e-mail oraz Elektronicznej Skrzynki Podawczej EPUAP. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Ponownie apeluję o wzajemną pomoc oraz o zwracanie szczególnej uwagi na seniorów i osoby samotne.
----------
Beata Jackowska
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej